Hakkımızda

Hakkımızda

İlk olarak 2007 yılında faaliyete başlayan TYS Tünel Yapı ve Kalıp Sistemleri Ltd. Şti., 7 bin 500 metrekare açık saha ve 3 bin metrekare kapalı alan olmak üzere kendi tesislerinde üretime devam etmektedir. Tüneller ile ilgili tüm ekipmanların üretimini yapmakta olup; ayrıca tır ve kamyon şasesi üzerine akaryakıt tankeri imalatı, yer altından yatay sondaj (pipe jacking) metodu ile beton ve çelik boru sürme işleri, şaft imalatı, evsel ve sanayi kumlama alanında faaliyet sürdürmekteyiz.

1980 yılından itibaren Ferçelik İş Mak. San. Tic. Ltd. Şti. altında faaliyetlerimizi yürütürken tünel ekipmanları konusunda ihtisaslaşmak üzere TYS Tünel Yapı ve Kalıp Sistemleri Ltd. Şti.’ni kurduk.

İmalatını planlayıp gerçekleştirdiğimiz segment kalıpları, hafriyat vagonları ve kovaları, akülü lokomotifler, çelik segmentler, tünel iç kaplama kalıpları, şaft segmentleri, çelik ray traversleri üretmiş bulunmaktayız.

Üretim konusundaki mottamız ‘karşılıklı kazanç’ olup, müşterimizle üretim sürecinde mutualist bir tutum sergileyip en yüksek kaliteyi sağlamak amacımızdır.